Cubispray White, Cool White i Natural White

Standardowy natryskowy tynk akustyczny o najgrubszym, nieregularnym ziarnie i ciepłej białej barwie. Cubispray White, Cool White i Natural White to tynki natryskowe o ziarnistej strukturze i należą do kategorii przemysłowych tynków natryskowych. Dzięki temu doskonale nadają się do trudniejszych przestrzeni, takich jak hale lub obszary produkcyjne.

ekologiczny

trwały

White

Natural White

Cool White

Zalety Cubispray Eco

Zalety nastryskowego tynku akustycznego Cubispray

Klasa odporności ogniowej
B-s1,d0 (EN 13501-1)

Odporny na
promieniowanie UV

Różne kształty
Wykończenie
w dowolnym kolorze
Odporny na patogeny

Odporny na
kondensację i mróz

Izolacja termiczna

Łatwe
w czyszczeniu
Łatwy
w naprawie

RODZAJ TYNKU NATRYSKOWEGO

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Cubispray® White, Cool White i Natural White to bezspoinowe akustyczne tynki natryskowe, które można nanosić na praktycznie każde normalne podłoże konstrukcyjne (beton, płyty gipsowo-kartonowe, tynk, drewno, metal).

Zastosowanie: biura, recepcje, sale konferencyjne, teatry, kościoły, sale wykładowe i klatki schodowe. Jest to tynk akustyczny bazujący na granulacie celulozowym o grubych, ale regularnych ziarnach. Oznacza to, że ma uporządkowaną strukturę ziarna co nadaje mu charakterystyczny wygląd. I właśnie z uwagi na jego wygląd tynk ten jest często wybierany przez architektów kochających oryginalny design.

  1. Podłoże
  2. Cubispray White

INFORMACJE OGÓLNE

PARAMETRY I ZASTOSOWANIE

Grubość warstwy: 16 – 45 mm
Zastosowanie: powierzchnie i hale przemysłowe, powierzchnie produkcyjne, małe i duże garaże oraz magazyny. Cubispray White, Cool White i Natural White to lekkie materiały o właściwościach dźwiękochłonnych. Stosowane są do ścian i sufitów. Produkt składa się z włókien celulozowych, które podczas natryskiwania mieszane są z klejem, dzięki któremu celuloza przyczepia się do natryskiwanej powierzchni. Taki sposób nakładania izolacji sprawia, że produkt jest odporny na ogień i wilgoć. Kształt powierzchni nie odgrywa większej roli, a produktem końcowym jest trwała warstwa o wybranej grubości.
Cubispray White ma ciepły odcień złamanej bieli i jest bardzo przyjemny w dotyku. Nasze prace natryskowe charakteryzują się bardzo wysokimi współczynnikami pochłaniania dźwięku.
O ostatecznych wartościach akustycznych decyduje rodzaj podłoża, czyli powierzchnia, na którą nakładany jest produkt.

Dzięki specjalnemu, opatentowanemu klejowi, produkt ten można nakładać na prawie wszystkie rodzaje powierzchni (drewno, metal, beton, płyty gipsowo-kartonowe, styropian, szkło itp.) Tylko w wyjątkowych sytuacjach aplikacja tynku wymaga wcześniejszego nałożenia podkładu.

Inne zastosowania: w budynkach, takich jak baseny i stadiony Cubispray pomaga regulować wilgotność. Odpowiednie połączenie Cubispray Light Grey, Grey i Dark Grey pomaga zapobiec kondensacji pary wodnej na betonie, sufitach i konstrukcjach stalowych.

WYNIKI TESTÓW NA DŹWIĘKOCHŁONNOŚĆ

Tabela wartości absorpcji Cubispray White, Cool White i Natural White

Wyniki absorpcji 125 Hz 250 Hz 500 Hz 1000 Hz 2000 Hz 4000 Hz NRC αw
18mm 0,09 0,22 0,55 0,81 0,99 1,00 0,65 0,55
28mm 0,13 0,44 0,80 0,96 1,02 1,04 0,81 0,75
35mm 0,15 0,58 0,97 0,96 0,99 1,07 0,88 0,90
40mm 0,22 0,71 1,01 1,04 1,04 1,05 0,95 1,00

SPRAWDŹ NASZE INNE PRODUKTY

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Cubispray Vanilla

Cubispray Light Grey

Cubispray Eco

Share This