Dlaczego Akuson?

25 czerwca 2019

Po pierwsze, nasza firma specjalizuje się w izolacji akustycznej. Gwarantujemy wysoką jakość produktów przy bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Otrzymujesz więc świetny produkt w przystępnej cenie. Usługi wykonywane przez naszą firmę cechują się wysokim profesjonalizmem. Akuson zawsze bierze pod uwagę nie tylko potrzeby swoich klientów, ale i środowiska.

Często używamy trwałych, przyjaznych dla natury materiałów, a pozostałe po wykonywanych przez nas pracach izolacyjnych odpady również poddawane są recyclingowi. Posiadamy duże doświadczenie w montażu izolacji akustycznej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapytaj o bezpłatną wyceny tynku akustycznego korzystając z formularza kontaktowego, pisząc na nasz adres e-mail lub po prostu zadzwoń do nas.

Korzyści

Tynk akustyczny ma wiele zalet. W naturalny sposób redukuje zanieczyszczenie hałasem, takie jak pogłos i poprawia słyszalność. Jest również przyjazny dla środowiska. Można go nakładać na dowolną powierzchnię i jest jednolity, dzięki czemu produkt końcowy wygląda bardzo dobrze. Jest również bardzo łatwy w utrzymaniu i ma nieskończoną trwałość. Produkt dostępny jest w wielu kolorach, takich jak biały, złamana biel, jasnoszary, ciemnoszary, czarny lub niebieski. Inne kolory można uzyskać poprzez dodanie pigmentu. Dodatkowym atutem jest to, że produkt można nakładać zarówno na sufit, jak i na ściany. W ten sposób możesz łatwo zaizolować całe pomieszczenie. Jest to również produkt, który można szybko nakładać, dzięki czemu dźwiękochłonna izolacja ścian i sufitów nie zajmują zbyt wiele czasu.

Ceny

Cena izolacji akustycznej różnią się w zależności od pomieszczenia i zastosowanego natrysku akustycznego. Grubość warstwy i rozmiar ścian lub sufitu mają decydujący wpływ na ostateczną cenę. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, poproś o bezpłatną wycenę.

Konserwacja

Po nałożeniu natrysku akustycznego ogólne prace konserwacyjne mogą być wykonywane samodzielnie. W przypadku trudno dostępnych miejsc lub poważnych uszkodzeń, możesz skontaktować się z nami.

Do konserwacji ścian i sufitów można użyć odkurzacza z miękką końcówką, dzięki czemu można dokładnie wyczyścić izolację bez jej uszkodzenia. Ostatecznym celem jest przecież nie tylko to, aby izolacja działała dobrze, ale także żeby dobrze wyglądała. Wszystko to przyczynia się do optymalnej atmosfery w Twoim pokoju.

Plan działania

Jeśli chcesz poprawić akustykę pokoju lub pomieszczenia, możesz podjąć natychmiastowe działania. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o wszystkich produktach i usługach oferowanych przez firmę Akuson. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi typami Cubispray, dzięki czemu dokonasz optymalnego wyboru. Jeśli nie jesteś pewien, który produkt wybrać lub potrzebujesz dodatkowych informacji – skontaktuj się z nami. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy, aby poprosić o bezpłatną wycenę lub informację o cenach naszych produktów. Akuson zapewnia idealną akustykę Twojej przestrzeni przy bardzo dobrym stosunku ceny do jakości.

Usługi dla różnych grup docelowych

Architekci

Akuson oferuje nie tylko produkty z serii Cubispray, ale także służy radą i pomocą w kwestiach izolacji akustycznej. Projektując przestrzeń lub zatrudniając architektów do jej zaprojektowania, możesz zwrócić się o pomoc do firmy Akuson. Doradzimy Ci, który tynk akustyczny będzie pasował najlepiej do Twojego projektu. Posiadane doświadczenie pozwala nam bez wahania nazywać się profesjonalistami dzięki czemu potrafimy efektywnie konsultować się z inżynierami budowlanymi. Jeśli chcesz poprosić o poradę, możesz to zrobić na stronie internetowej Akuson korzystając z formularza kontaktowego. Zachęcamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Inwestorzy

Inwestorzy muszą uwzględnić wymagania techniczne dla projektowanych (planowanych) przestrzeni. Jeśli jesteś inwestorem i myślisz o precyzyjnym technicznym montażu tynku akustycznego, skontaktuj się z Akuson. Chętnie doradzimy Ci w kwestii natryskowej izolacji akustycznej. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej, napisz do nas lub zadzwoń.

Wykonawcy

Akuson oferuje również porady i pomoc wykonawcom zajmującym się instalacją tynków akustycznych. Wiemy dokładnie, które techniki są odpowiednie dla różnych powierzchni. Na przykład Cubispray można nakładać natychmiast na wybrane powierzchnie, podczas gdy inne powierzchnie muszą być najpierw przygotowane. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, nie wahaj się z nami skontaktować. Możesz również zasięgnąć porady na temat pożądanej grubości izolacji akustycznej oraz tego, w jaki sposób produkt można odpowiednio wygładzić (wyrównać), aby sufit i ściany wyglądały pięknie, a przy tym były gładkie.

Opcje

Cubispray może być użyty do poprawy akustyki w budowanych i już istniejących przestrzeniach. Dzięki temu w każdym pomieszczeniu można zapewnić optymalny dźwięk. Firma Akuson specjalizuje się w izolacjach akustycznych i wie dokładnie, które produkty i techniki są odpowiednie w danym przypadku. Nasi pracownicy biorą pod uwagę wszystkie czynniki mogące mieć wpływ na instalowaną izolację i chętnie udzielą Ci wszelkich porad.

Bezpłatna wycena

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kosztach i aplikacji naszych produktów, poproś o bezpłatną wycenę pisząc na nasz adres e-mail, dzwoniąc do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W odpowiedzi podamy Ci wszystkie szczegóły dotyczące usługi i tynków które ona obejmuje. Jeśli zechcesz możemy od razu umówić spotkanie i zaplanować wykonanie dźwiękochłonnego natrysku izolacyjnego. Dzięki pełnej informacji, współpracując z nami zawsze wiesz na czym stoisz. W ten sam sposób możesz zwrócić się do nas oczywiście również z zapytaniem o ceny naszych produktów.

Więcej informacji ogólnych?

Chcesz najpierw dowiedzieć się więcej o natryskiwaniu akustycznym i tynkach akustycznych? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł na blogu dotyczący natryskiwania akustycznego.

Share This