Jako wykonawca jesteś odpowiedzialny za montaż izolacji akustycznej

15 sierpnia 2019

Bez wątpienia miałeś do czynienia z projektami budowlanymi, w których izolacja akustyczna odgrywa ważną rolę. Dotyczy to projektów, w których dźwięk ma istotne znaczenie, takich jak kina, studia nagrań i sale koncertowe. Montaż izolacji akustycznej jest w takich przypadkach rzeczą oczywistą. Inaczej sprawa się ma w przypadku mniej oczywistych projektów budowlanych, niezwiązanych bezpośrednio z dźwiękiem i jego kontrolą. Za budowę nadal odpowiadają wykonawcy, którzy w praktyce mają do czynienia z pomieszczeniami, w których akustyka nie jest wystarczająco dobra.

Jeśli projektant lub klient nie przewidują wykonania izolacji akustycznej, a Ty zauważysz problemy z tym związane – ważne jest, aby to zaznaczyć. Zapobiegnie to późniejszym skargom dotyczącym budowy twojego projektu. Akuson może odegrać w tym ważną rolę. Specjalizujemy się w natryskiwaniu akustycznym, które możemy zastosować podczas budowy. Może to zapobiec wielu późniejszym problemom. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o możliwościach naszego tynku akustycznego, prosimy o kontakt.

Jakie opcje oferuje Akuson w zakresie izolacji akustycznej?

Akuson oferuje izolację akustyczną w postaci natrysku akustycznego, wykorzystując innowacyjne produkty i techniki. Nasze produkty znane są pod nazwą Cubispray. Jest to tynk o właściwościach dźwiękochłonnych, dzięki któremu Twoje pomieszczenie będzie wolne od niepotrzebnych dźwięków, zachowując swój piękny wygląd. W przypadku projektów budowlanych dużych powierzchni przemysłowych, magazynów i garaży polecamy Cubispray. Tynk ten składa się z włókien celulozowych, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Gruboziarnista struktura sprawia, że ​​tynk nadaje się do dużych przestrzeni. Mamy oczywiście również odpowiedni rodzaj Cubispray dostępny dla innych obszarów. Kolorystyka tynków różni się w zależności od rodzaju produktu.

Cubispray nadaje się do wielu powierzchni

Wykonawcy mają do czynienia z wieloma materiałami stosowanymi do podłóg, ścian i sufitów. Nasz Cubispray idealnie przylega do wielu rodzajów powierzchni, a mianowicie do betonu, drewna, metalu, płyt gipsowo-kartonowych, szkła i styropianu. W przypadku niektórych powierzchni konieczna jest obróbka wstępna przed nałożeniem naszego tynku.

Akuson dba również o środowisko

Akuson wyznacza wysokie standardy swoim produktom. Uważamy, że ważne jest, aby produkty miały jak najmniejszy wpływ na środowisko. Idealnym przykładem jest innowacyjny Cubispray Eco otrzymywany z makulatury pochodzącej z recyklingu, oraz Cubispray Jeans składający się z przetworzonego dżinsu (spodnie dżinsowe). Z kolei Cubispray ThermoJet składa się głównie z przetworzonej wełny szklanej.

Doskonały stosunek ceny do jakości

Akuson to jedna z najbardziej innowacyjnych i postępowych firm w naszej branży. Jesteśmy też przy tym najtańsi. Skorzystaj więc z tej okazji! Nie czekaj zbyt długo i pozwól nam szczegółowo poinformować Cię o możliwościach realizacji Twoich projektów budowlanych. Możesz do nas zadzwonić pod numer +31 641 582 949 lub wysłać swoje pytania w wiadomości na nasz adres mailowy.

Share This