NASZA LINIA PRODUKTÓW CUBISPRAY

Nasz tynk natryskowy jest aplikowany bezpośrednio na obrabianą powierzchnię konstrukcyjną (beton, płyta gipsowo-kartonowa, tynk, drewno, metal). Tylko w wyjątkowych sytuacjach jego aplikacja wymaga wcześniejszego nałożenia podkładu. Materiał nakładany jest często w kilku warstwach, aby spełnić wszystkie wymagania akustyczne i termiczne. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczną redukcję hałasu i przyjemne akustycznie otoczenie.

ekologiczny

trwały

Light Grey

Cool White

RODZAJ TYNKU NATRYSKOWEGO

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Wszystkie prace natryskowe Cubispray mogą być wykończony w dowolnym kolorze. W zależności od sytuacji robimy to poprzez natryskiwanie farbą, lub poprzez dodanie pigmentu bezpośrednio do produktu, dzięki czemu od razu uzyskujemy właściwy kolor.

Nasz tynk natryskowy ma strukturę ziarnową, ale w razie potrzeby może zostać wyrównany (wygładzony). Jeśli zależy Ci na w 100% gładkiej, równej powierzchni, powinieneś zdecydować się izolację akustyczną w postaci płyt akustycznych.

Oferowane przez nas produkty Cubispray spełniają wysokie standardy izolacji akustycznej, eliminując pogłos i tworząc idealne warunki akustyczne i środowiskowe w większych obiektach.

Rezultaty testów wraz ze współczynnikami pochłaniania dźwięków przez produkty z naszej gamy można znaleźć na stronach poszczególnych produktów.

Warianty

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Cubispray Jeans

Cubispray Light Grey

Cubispray Cool White

Vanilla

Cubispray Eco

Cubispray White

Cubispray Natural White

Cubispray Comfort Plus

Cubispray ThermoJet

Zastosowanie

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Przestrzenie i budynki, w których pracujemy, różnią się od obiektów sportowych, takich jak baseny, przestrzenie przemysłowe i budynki, po duże hale, lotniska, stacje telewizyjne, kina, budynki użyteczności publicznej i sale wykładowe.
Share This