NASZA LINIA PRODUKTÓW CUBISPRAY

Nasz tynk natryskowy jest aplikowany bezpośrednio na obrabianą powierzchnię konstrukcyjną (beton, płyta gipsowo-kartonowa, tynk, drewno, metal). Tylko w wyjątkowych sytuacjach jego aplikacja wymaga wcześniejszego nałożenia podkładu. Materiał nakładany jest często w kilku warstwach, aby spełnić wszystkie wymagania akustyczne i termiczne. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczną redukcję hałasu i przyjemne akustycznie otoczenie.

ekologiczny

trwały

Light Grey

Cool White

RODZAJ TYNKU NATRYSKOWEGO

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Wszystkie prace natryskowe Cubispray mogą być wykończony w dowolnym kolorze. W zależności od sytuacji robimy to poprzez natryskiwanie farbą, lub poprzez dodanie pigmentu bezpośrednio do produktu, dzięki czemu od razu uzyskujemy właściwy kolor.

Nasz tynk natryskowy ma strukturę ziarnową, ale w razie potrzeby może zostać wyrównany (wygładzony). Jeśli zależy Ci na w 100% gładkiej, równej powierzchni, powinieneś zdecydować się izolację akustyczną w postaci płyt akustycznych.

Oferowane przez nas produkty Cubispray spełniają wysokie standardy izolacji akustycznej, eliminując pogłos i tworząc idealne warunki akustyczne i środowiskowe w większych obiektach.

Rezultaty testów wraz ze współczynnikami pochłaniania dźwięków przez produkty z naszej gamy można znaleźć na stronach poszczególnych produktów.

Warianty

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Cubispray Jeans

Cubispray Eco Grey

Cubispray Eco Medium Grey

Cubispray Eco Dark Grey

Cubispray Eco Black

Cubispray Cool White

Cubispray Vanilla

Cubispray Light Grey

Cubispray White

Cubispray Natural White

Cubispray Comfort Plus

Cubispray ThermoJet

Zastosowanie

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Przestrzenie i budynki, w których pracujemy, różnią się od obiektów sportowych, takich jak baseny, przestrzenie przemysłowe i budynki, po duże hale, lotniska, stacje telewizyjne, kina, budynki użyteczności publicznej i sale wykładowe.
Share This