O Akuson B.V.

Specjaliści w izolacji akustycznej

Akuson zapewnia najlepszą izolację akustyczną,
a oferowane przez nas rozwiązania cechują bardzo
wysokie współczynniki pochłaniania dźwięku

STOSOWANIE TRWAŁEJ IZOLACJI AKUSTYCZNEJ

Nazywam się Paweł Sosnowski, jestem założycielem i właścicielem firmy Akuson B.V.

Posiadam 17-letnie doświadczenie w branży izolacji akustycznych.

Już w starożytności ludzie wiedzieli, jak ważna jest dobra akustyka w pomieszczeniu lub budynku. Dziś wiemy, że izolacja akustyczna ma duży wpływ na takie rzeczy jak atmosfera pracy w firmie, czy też relaks poprzez doświadczanie ciszy.

Zdrowa i przyjazna akustycznie przestrzeń do życia i pracy – to właśnie reprezentuje firma AKUSON.

O FIRMIE AKUSON

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

MOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

W kwestii materiału, to jednym z naszych największych atutów, o których warto wiedzieć jest celuloza pozyskiwana z recyklingu. Jesteśmy z niego bardzo dumni, ponieważ jego zastosowanie przyczynia się do oszczędności energii, zrównoważonego rozwoju i może zapobiec wycince miliardów drzew.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się ze mną lub z jedną z osób wskazanych na tej stronie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Z poważaniem,
Paweł Sosnowski

HISTORIA

Dzięki mojej wieloletniej współpracy z różnymi firmami z branży akustycznej, zarówno w Europie, jak i poza nią, wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu natryskowych tynków izolacyjnych oraz szerokiemu wachlarzowi wykonywanych przeze mnie zleceń mogę nazywać się specjalistą w tej dziedzinie.

Wykonywane przeze mnie projekty charakteryzowały się normalnym i wysokim stopniem trudności. Każdy z nich zrealizowałem dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz dzięki przejrzystej, ale też po prostu ciepłej i serdecznej komunikacji.

Dodatkowo na początku każdego zlecenia przeprowadzałem szczegółową analizę, aby nie być niemile zaskoczonym ewentualnymi wyzwaniami technicznymi podczas wykonywania pracy.

Dzięki mojemu zaangażowaniu, metodzie pracy i wysokiej jakości materiału izolacyjnego każdy projekt, którego się podejmuję kończy się sukcesem.

MATERIAŁY PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Mając na uwadze zrównoważony rozwój, używamy wielu produktów otrzymywanych z materiałów pochodzących z recyklingu. Obejmuje to na przykład Cubispray Eco, który jest wytwarzany z celulozy pozyskiwanej ze starych gazet i Cubispray Jeans, wykonane z dżinsów z recyklingu.

Jesteś zainteresowany naszą oferta?

Prosimy o kontakt z naszym zespołem poprzez dane kontaktowe dostępne na dole strony.

NASZ ZESPÓŁ

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Paweł Sosnowski

Paweł Sosnowski

Założyciel i właściciel

43 lata. Właściciel i dyrektor wykonawczy firmy Akuson od 2005 roku.

Jest bardzo doświadczony i zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu. „Klient jest królem” – mawia tak regularnie i jest zadowolony tylko wtedy, gdy klient też jest. Naszym celem – mówi – jest spełnienie oczekiwań klientów.

Jest szczęśliwie żonaty, ma troje dzieci. Jego rodzina jest dla niego najważniejsza. Lubi też podróżować i odkrywać nowe miejsca.

Remco Verheul

Remco Verheul

Dyrektor

52 lata, zrelaksowany, opanowany, a co najważniejsze pełen dobrych pomysłów dotyczących izolacji akustycznej.

Dominika Sosnowska

Dominika Sosnowska

Asystent ds. Administracyjnych

Córka Pawła. 23 lata, kreatywna, pracowita i ambitna. Studiuje projektowanie inżynierskie produktów.

Share This