Cubispray VANILLA

Cubispray Vanilla to tynk natryskowy o średnim, regularnym ziarnie, w kolorze beżowym. Ten rodzaj tynku natryskowego zapewnia przyjemną akustykę i słyszalność.

ekologiczny

trwały

Vanilla

RODZAJ TYNKU NATRYSKOWEGO

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Cubispray® Vanilla to bezspoinowy akustyczny tynk natryskowy, który można nakładać na prawie każdą normalną powierzchnię konstrukcyjną (beton, płyta gipsowo-kartonowa, tynk, drewno, metal).

Zastosowanie: biura, recepcje, sale konferencyjne, teatry, kościoły, sale wykładowe i klatki schodowe. Jest to tynk akustyczny bazujący na granulacie celulozowym o grubych, ale regularnych ziarnach. Oznacza to, że ma uporządkowaną strukturę ziarna co nadaje mu charakterystyczny wygląd. I właśnie z uwagi na jego wygląd tynk ten jest często wybierany przez architektów kochających oryginalny design.

INFORMACJE OGÓLNE

PARAMETRY I ZASTOSOWANIE

Grubość warstwy: 12-45 mm
Zastosowanie: sale wykładowe, sale konferencyjne, korytarze w budynkach gospodarczych, klatki schodowe, muzea, kina, baseny i obiekty sportowe.
Cubispray Vanilla to spray akustyczny do sufitów i ścian. Składa się on z włókien celulozowych, które podczas natryskiwania mieszane są z klejem, dzięki któremu celuloza przyczepia się do natryskiwanej powierzchni. Taki sposób nakładania izolacji sprawia, że produkt jest odporny na ogień i wilgoć. Kształt powierzchni nie odgrywa większej roli, a produktem końcowym jest trwała warstwa o wybranej grubości.
Akustyczne tynki natryskowe Cubispray charakteryzują się bardzo wysokimi współczynnikami pochłaniania dźwięku. Ostateczne wyniki zależą od podłoża, na które są nakładane.
Inne zastosowania: w budynkach, takich jak baseny i stadiony Cubispray pomaga regulować wilgotność. Odpowiednie połączenie Cubispray Vanilla pomaga zapobiec kondensacji pary wodnej na betonie, sufitach i konstrukcjach stalowych.
Kolory i wykończenie: biały, chłodna biel o delikatnej strukturze, jasnoszary, szary i czarny. Ten tynk natryskowy jest wyrównywany (wygładzany) po nałożeniu. Daje nam to ładną, nieco gładszą powierzchnię, zarówno na ścianach, jak i na sufitach.

WYNIKI TESTÓW NA DŹWIĘKOCHŁONNOŚĆ

W tabeli przedstawiono wyniki absorpcji wyżej wymienionych wariantów Cubispray

Wyniki absorpcji 125 Hz 250 Hz 500 Hz 1000 Hz 2000Hz 4000Hz NRC αw
18mm 0,09 0,22 0,55 0,81 0,99 1,00 0,65 0,55
28mm 0,13 0,44 0,80 0,96 1,02 1,04 0,81 0,75
35mm 0,15 0,58 0,97 0,96 0,99 1,07 0,88 0,90

Przykładowe aplikacje

Zdjęcia naszych prac

SPRAWDŹ NASZE INNE PRODUKTY

TWÓJ EKSPERT W NATRYSKOWYCH TYNKACH AKUSTYCZNYCH

Cubispray Light Grey

Cubispray White i Natural White

Cubispray Eco

Share This