Nowy tynk akustyczny Akuson: Cubispray Cool White

15 sierpnia 2019

Cubispray to doskonały tynk, który może poprawić akustykę i słyszalność w różnych pomieszczeniach. Znajduje zastosowanie głównie w biurach, salach konferencyjnych, basenach, teatrach i salach wykładowych. Cubispray składa się z granulek celulozy, które są przyjazne dla środowiska. Szorstka, ale jednolita struktura pięknie prezentuje się w każdym pomieszczeniu na ścianach lub suficie, a tynki dostępne są w różnych kolorach, takich jak biały, szary i czarny. Teraz wypuściliśmy nowy produkt: Cubispray Cool White, nadając tej linii produktów dodatkowy wymiar.

Do czego można zastosować Cubispray Cool White?

Nazwa oczywiście oznacza chłodną, ​​białą barwę produktu, nawiązującą do ciepłych letnich dni. Wtedy wiele osób szuka ochłody w basenie, w tym w basenach krytych i parkach wodnych. Oprócz przyjemnej temperatury bardzo ważna w basenie jest również akustyka. Dzieci bawiące się i krzyczące, pluskające, szum wody wydobywającej się ze zjeżdżalni. Przy złej akustyce może to powodować podczas długotrwałej ekspozycji stres, pobudzenie lub bóle głowy. Pamiętaj więc, aby dobrze izolować! Cubispray zapewni świetne parametry akustyczne, a dzięki swym właściwościom unosząca się wilgoć nie ma wpływu na jego powierzchnię.

Cool White firmy Akuson zapewnia doskonałą izolację akustyczną i chłodzenie

Nasz Cubispray Cool White zapewnia doskonałą izolację akustyczną i optymalną redukcję pogłosu. Ze względu na średnie i regularne ziarno tynk ten ma przyjemny wygląd. Jesteś zainteresowany tym produktem Cubispray? A może chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych innych tynków akustycznych? Prosimy o kontakt.

Share This